Zhotovování programů na zakázku    


  • Nenašli jste programové vybavení, které by Vás uspokojilo?

  • Nesplňují existující programy Vaše požadavky, nároky nebo potřeby?

  • Potřebujete pro své podnikatelské záměry program, který bude odpovídat vašim požadavkům?

  • Chcete či potřebujete speciální evidenční, skladový, vyhledávací, katalogizační či jiný program?


Nabízím Vám vytvoření programového díla na zakázku podle Vašich požadavků.

Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování dat v databázových systémech. Nejméně 10 let jsem realizoval zakázkový software ve vývojovém prostředí FoxPro verze 2.5b, jehož nesmírnou výhodou je skutečnost, že spolehlivě a rychle pracoval i v DOS okně pod WINDOW 3.1x a WINDOW 95. Pak jsem přesedlal na "voknovou" aplikaci Visuál FoxPro veze 5.0, v které mám velké množství realizovaných a provozovaných malých aplikací (viz reference).
 

V současnosti realizuji zakázkový software už jen v prostředí Visual FoxPro verze 9.0

Staré, dobře zavedené programové vybavení v prostředí FoxPro postupně podle zájmu uživatelů převádím do nového "voknového" prostředí.


Vytvořím Vám speciální program podle Vašich představ v oblastech, které potřebují zpracovávat nebo evidovat i velké objemy dat a údajů. Nemusíte pracně nahrazovat nebo složitě upravovat stávající program, který třeba ani nevyužijete na 100% a něco Vám tam může i chybět.

   

Tam, kde není vhodné použít databázový systém, realizuji zakázkový software už v prostředí Delphi profesional. verze 7.0

Jde především o podporu HW - měřicích a řídících systémů, které jsou realizovány s jednočipovými procesory a následně komunikují s PC.


mailto.gif 

Připomínky, náměty a dotazy zasílejte na vyvoj@jalsoft.cz     

Datum poslední aktualizace : 03.05.2010