Výroba elektrických strojů a přístrojů  Historie a doprodej HW za zlomkové ceny!!


Kusová a malosériová výroba vyvinutých modulů nebo zařízení.

Tuto aktivitu malu potlačuji do vyprodánní hotových modulů či jejich dílčích komponent.

Nabízené zboží nevyrábím na sklad, několik vzorků výrobků je však vždy k dispozici. Obecně je doba dodání vždy dohodnuta s odběratelem, obvzláště při nutnosti dovyvinout (viz Návrhy ...) programové vybavení nebo aplikaci doladit potřebě odběratele.


Po kliknutí více informací Universální spínané zdroje USZ-01/02... pro použití k napájení audiovizuální, kancelářské a výpočetní techniky z vozidlové akumulátorové baterie. Pracují na principu přeměny stejnosměrného napětí na střídavé, změně jeho velikosti a následného usměrnění. Protože obsahují speciální integrovaný obvod, který je přímo navržen na tento typ (DC-DC) měniče, Po kliknutí více informací jsou zařízení tohoto typu vysoce účinná i při malých rozměrech. Universální spínané zdroje lze použít i jako modul do elektronických zařízení USZ-01/02...M. Ze vstupního stejnosměrného napětí v rozsahu 12V až 30V vyrobí výstupní velmi přesně stabilizované napětí nastavitelné v rozsahu +5,05V až 2V pod napájecí napětí. Proudový odběr je limitován hodnotou 3A bez nuceného chlazení a 5A s nuceným chlazením USZ-01/02...MC.

Po kliknutí více informací Mikroprocesorové měřicí a řídící systémy jsou postaveny na bázi mikroprocesoru AT89C2051. Tento jednočipový mikroprocesor firmy ATMEL patří do rodiny mikroprocesorů 8051. Je vybaven 2k EEPROM, 128k RAM. Obsahuje jednu kompletní 8 bit. bránu (P1) a druhou bránu sdílí s několika vnitřními systémy / 5-ti úrovňové přerušení, obousměrnou sériovou sběrnici, 16-ti bitové čítače - časovače a 2 vstupy externího přerušení/. Navíc je oproti mikroprocesoru 8051, vybaven dvoukanálovým analogovým komparátorem. Mikroprocesor potřebuje pro svou činnost pouze krystal (s dvěmi kondenzátory), jeden jednoduchý obvod RESET (RC) a jediné napájení +5V. Při použití patice (je vhodné nejen při vývoji aplikace, ale i později při zdokonalování SW) se krystal vejde pod mikroprocesor, tudíž i zastavěný prostor je velmi minimální. 
Popis modulů mikroprocesorového měřicího a řídícího systému.

mailto.gif 

Připomínky, náměty a dotazy zasílejte na vyvoj@jalsoft.cz    

Datum poslední aktualizace : 25.12.2020

.